" Není moudrý ten - kdo zná všechno, ale ten , kdo zná
co je třeba."

Jan Pril

Odpovídá - Administrátor

OTÁZKY A ODPOVĚDI

01. Chtěl/a bych vědět,zda původní Klikačka Ptc Click Ads splní své závazky vůči svým členům !

Odpověď : Věřím,že - ANO ! Možná to bude trvat déle ale byl jsem ujištěn,že společnost svou činnost u PTC systémů, chce ukončit s čistým štítem .

02. Nový majitel ( myšleno jako vy ) ,nepřevzal závazky za Computer Servis Ltd  - otázka zní " Proč " ?

Odpověď : V jednání ze společností  i toto zaznělo - ale  před rokem,jsem nejen prodal  Klikačku ale i ( přenechal) databázi svých
Sponzorů,kteří defakto financovali systém .Než bych sehnal nové Sponzory ,dostal bych se pod velký tlak ze strany financí .
 
03. Co když společnost své závazky nedodrží ?

Odpověď : Možné je vše ale  nevěřím ! Jediné riziko a nebezpečí bude pro některé členy ,že  nedodržovali PODMÍNKY A PRAVIDLA pro ÚSPĚŠNOU žádost o výplatu  ( např. Důkazy ve Fóru , překročení limitů u Referrels , Aktivita pod  70 %, atd. ) zde bych , ruku do ohně za společnost nedal,  bude trvat  nekompromisně na dodržení výše uvedených příkladů ,jen aby ušetřila  ! 

04.  Co můžu v takovém případě dělat ?

Odpověď :  Asi  - nic  ! Sice můžete rozhodnutí napadnout  ale úspěšnost bude hodně malá  ( to je můj názor ) ! Důkazy o Vašem pochybení ( ať - úmyslné či neúmyslné )  bude mít hlavně společnost - Vy těžko !

05.  Nový Ptc Click Ads už nebude vyplácet za reklamy ?

Odpověď :  Bude  ! Ale za jiných podmínek !

06. Jsem povinnen/a  - založit si OBCHODNÍ ÚČET - VIP FOREX ?

Odpověď :  Ne - není povinnost !

07. Jsem povinnen/a - provést registraci do Fóra  ?

Odpověď :  Ne - není povinnost ale doporučuji kvůli informacím  !

08. Musím vkládat DŮKAZY O PLATBÁCH do Fóra !!!

Odpověď :  Ano - ale jen důkazy z výplat za ZOBRAZOVÁNÍ REKLAM  . Důkazy z Obchodních účtů budeme ještě společně řešit v našem Fóru !

09. Kdo je druhý majitel Ptc Click Ads ?

Odpověď :  SEOLA a.s. Praha .Společnost se zabývá různými aktivity např. provozuje Penzión a Restauraci v Třeboni, stavební činnost atd.. !

10.  Je nějaká garantovaná záruka u Výdělků z obchodní činnost ?

Odpověď :  Bohužel není - ani nejde ,obchody na burze nesou RIZIKA ! Která se můžou jen MINIMALIZOVAT  a zároveň bude výdělek !  Naše strategie má plán , že z každého otevřeného obchodu budeme riskovat  1 %  z Balance účtu  .